, ,

İnternette Zaman Geçirebileceğiniz 8 İlginç ve Keyifli Site

Bazılarımızın büyük bir vakti internette geçmekte fakat yeri geliyor hepimizin sıkıldığı oluyor. Bu duruma el koyuyoruz ve zaman geçirebileceğiniz 10 ilginç ve eğlenceli site öneriyoruz.

1.Tony-B Machine


Kendi müziğinizi yapmaya yarayan ve oldukça eski bir uygulama olan Tony-B Machine ‘ı kullanması oldukça keyifli kulaklığınızı takın ekrandaki tuşlara veya klavyenizdeki tuşlara basın ve bulunduğunuz ortamı bir kulübe çevirin. Siteye ulaşmak için tıklayınız.

2.Five Minute


Bu siteye ilk girdiğinizde 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylıyorsunuz. Daha sonra 3 tane zorluk seviyesinden birini seçiyorsunuz. Adrenalini doruklarında yaşatacak cinsten bir site adeta film tadında oldukça heyecanlı. Önünüze gelen bulmacaları mouse imlecinizle çözüyorsunuz ve git gide ilerliyorsunuz. Önemli bir konu da eğer kan tutuyorsa girmemeniz olacaktır. Bu arada kadının elbisesi sarı 😀  Siteye ulaşmak için tıklayınız.

3.World Biggest Pacman


Dünyada ki bütün pacman oyuncularıyla beraber pacman oynuyorsunuz ve oldukça zevkli 😀 Siteye ulaşmak için tıklayınız.

4. 80 Gigapixel Londra

80 Gigapixel ile 360 derece izleyebileceğiniz Londra görüntüsüne bu siteden ulaşabilirsiniz. Mouseunuz sol tık tuşu ile sağa solu izleyebilir ve mousenuzun tekerleği ile de yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz. Neredeyse araba plakaları dahi okunabilecek durumda. Uzun süre incelenirse eminim ki ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz 😀 Sayfayı ilk açtığınızda sağ üst tarafta bulunan ikon ile tam ekran yapabilirsiniz ve sayfanın aşağılarına doğru farklı şehirleri de izleyebilirsiniz. 
Siteye ulaşmak için tıklayınız.

5. Luis Armstong ve Ay’a Gidiş.

Bu siteyi kesinlikle incelemelisiniz hem izlemesi keyifli hem de bilgilendirici ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Siteye ulaşmak için tıklayınız.

 

6. Ruh Halinize Göre Oluştulan Müzik Listesi

İlk girdiğinizde o an ki ruh halinizi seçin ve kulaklığınızı takıp müziğin keyfini çıkartın. Siteye ulaşmak için tıklayınız.  

7.Eğlenceli Butonlar


Bu sitede takılmak çok eğlenceli. Hemen hemen her şeyin sesi var ve dinlemek istediğiniz ses için üstündeki butona tıklamanız yeterli oldukça keyifli ve bazı seslerin sizi duygulandırma ihtimali de mevcut 😀 Siteye ulaşmak için tıklayınız. 

 

8. Elinizdeki Paranın Gerçek Olup Olmadığını Doğruluyan Site

Eğer bir paradan şüphelendiyseniz yazımızdaki bu siteye tıklayın paranızın seri numarasına yazarak gerçek olup olmadığını teyit edin. Siteye ulaşmak için tıklayınız.

1 Yorum

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir