,

Hayatınızda Görebileceğiniz En Güzel Tostlar

İnternette ün salmış olan nam-ı değer Tostçu Erol’un sunduğu tostları listemizde fiyatları ile birlikte derleyeceğiz. Bu tostları her gün yemek sağlığınız açısından oldukça sıkıntılı olabilir fakat arada kendinizi şımartmak için tercih edilebilir.

İnternetde ün sahibi olan Tostçu Erol Gaziantep’de yaşayan bir tost ustasıdır. Ayrıca YouTube kanalına sahip olan Tostçu Erol yaptığı tostların videolarını da paylaşıyor.

1.Special Tost

İlk tostumuzun adı special tost. Bu tostun içinde kaşar sucuk ve yumurta bulunmaktadır. En çok tercih edilen bu tostun fiyatı 7.5TL olmaktadır. Ayrıca tostunuzun yanında acı sos ve turşu servis edilmektedir.

2.Atom Tost

İştahları kabartan cinsten olan bu tostun içinde tam beş adet malzeme var. Bunlar; Yumurta, sucuk, kaşar salam ve sosisten oluşmaktadır. Fiyatı 12.5TL olan bu tostumuzun yanında da yine acı sos ve turşu da servis ediliyor.

3.Çikolatalı Fıstıklı Tost

İlginç bir tost ile daha karşınızdayız. Antepli olmanın ayrıcalıklarından olan fıstık tosta bile girmiş durumda 😀 Bu tost da Nutella, çikolata sosu ve fıstık bulunuyor. Fiyatı ise 7.5TL.

4.Ayvalık Tostu

Ayvalık tostu normalde de ağız sulandıran cinsten bir tost. Bu tostta sucuk, kaşar, domates, biber ve turşu bulunmakta ve fiyatı 7.5TL.

5.Sosisli Kaşarlı Tost


Bu seferki tostumuz sıradan. Bu tostta sadece sosis ve kaşar var. Ama bolmalzemos Erol yine yapacağını yapmış. Bu tostun da fiyatı yine 7.5TL.

6.Ton Balıklı Tost

Bu seferki çok farklı bir tat. 80 gram ton balığı ve kaşardan oluşan bu tostun gerçekten enteresan bir tadı olmalı.Bu tostun fiyatı da 10TL olarak belirlenmiş.

7.Tostçu Erol’un Atom Tost Yaparken Bir Videosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir