,

Android Cihazlarınız İçin 5 Oyun Tavsiyesi

Bir çoğumuzun kullandığı Android cihazlar için bir çok oyun mevcut. Bu oyunlar arasında gün içerisinde vakit geçirirken bir yandan da eğlendirecek 5 adet oyun listeleyeceğiz.

1.Mars : Mars


Sinirlerinizi yerinden oynatacak bir oyun olan MARS : MARS ‘ da amacınız Astronotumuzun yakıtını bitirmeden oyunun bizi yönlendirdiği bitiş noktasına ulaşmamız gerekiyor.

2.Jetpack Joyride


Listemizin ikinci sırasında yer alan Jetpack Joyride eski bir oyun olup aynı zamanda sürükleyicidir. Amacımız sırtımızdaki jetpack ile havalanarak ya da alçalarak engellerden kurtulmak olacak fakat bir sıkıntımız var ilerledikçe oyun daha da hızlanacak ve zorlaşmaya başlayacak.

3.Zombie Age 3


Düşmanlarımız olan zombileri yok ederek ilerlememiz gerekiyor. Sürükleyicilik ve oynanış bakımından başarılı bir oyundur. Amacımız oyunumuzun yönlendirdiği şekilde son noktaya ulaşmaktır.

4.Swamp Attack


Sürükleyici ve keyifli bir oyun olan Swamp Attack’da amacımız bataklıktan çıkan çeşitli canavarları elimizdeki silahlar ile yok etmektir. Bunun yanında geliştikçe bölümler zorlaşıp aynı zamanda elimizdeki silahlar da gelişmektedir.

5.Zombie Tsunami


Zombi topluluğuyla şehre saldırıyoruz. Önümüze çıkan insanları araçları hatta ve uçakları bile katlederek zombiye çeviriyoruz ve git gide büyüyoruz. Bu oyunu oynarken de arkadaşlarınızla skor kapıştırmak zevkli olacak 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir