, ,

Aliexpress’den 2$ ve Altında Alınabilecek Ürünler

Bu listemizde sizlerle Aliexpress üzerinden çok uyguna alınabilecek ve işinize yarayacak ürünleri paylaşıyoruz. Listemizde yer alan fiyatlar satıcılardan dolayı zamanla değişebilir.

1-) 2000 Lümen Mini El Feneri – 2.14$

İlk ürünümüz bu fotoğrafta gördüğünüz mini el feneri. Bu minik fenerimiz boyundan büyük işlere kalkışıyor 😀 2000 lümen olan bu feneri yanınızda taşıması oldukça kolay, içerisinde ki High Power Led sayesinde yüksek bir ışık yayıyor ayrıca zoom özelliği sayesinde istediğiniz mesafeyi rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Bu fenere muadil olacak bir fenerin Türkiye şartlarında ortalama 40 lira olacağını düşünürsek gayet iyi bir fiyat.
2000 lümen mini el fenerini incelemek için tıklayınız.

2-)Sihirli Cüzdan – 1.68$

Bu cüzdanı kelimelerle açıklamak epey zor yukarıdaki videoyu izleyerek ne demek istediğimi sizde anlayacaksınız, adeta bir sihir gibi. Bu cüzdanın bence en güzel yanı küçük, ince ve zarif olması, taşıması ve kullanması oldukça pratik. Kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir ürün.

Sihirli cüzdanı incelemek için tıklayınız.

3-)Su Geçirmez Akıllı Telefon Kılıfı – 1.39$

Bu ürünümüz ise telefonunuzu tamamen sudan koruyor ve suyun altında telefonunuzu kullanabiliyorsunuz. Mesela yazın tatile gittiniz ve deniz altında çekim yapmak istiyorsunuz, telefonunuzu bu kabın içine koyun ve dilediğiniz gibi çekim yapın. Ürünün 30 metreye kadar dayanıklı olduğu söyleniyor ve 3 katlı su koruması sayesinde içeri su almıyor, siz yine de ürün geldiğinde içerisine peçete koyup su dolu bir kovanın içinde test edin 😀

Su geçirmez kılıfı incelemek için tıklayınız.

4-)Uyku Gözlüğü – 1.09$

Sıradaki ürünümüz uyku gözlüğü. Bu ürün aydınlık ortamda uyuyamayanlar için baş tacı olacağı bir kesin, ayrıca öğlen uykusuna düşkün olanlar için bir nimet olabilir. Bu saydıklarımız dışında bilimsel olarak da yararı olduğu söyleniyor. Vücudumuzun hücrelerini yenileyebilmesi için ve bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi için melatonin hormonuna ihtiyacı vardır. Bu güzel hormonumuzun faaliyete geçmesi içinde son derece karanlık ortamlar gereklidir. Bu melatonin hormunun yaşlanmayı geciktirdiği de söyleniyor bizden demesi 😀

Uyku gözlüğünü incelemek için tıklayınız.

5-) Tasarruf Sağlayan Musluk Başlığı – 0.84$

Bu ürün bir harika! İnanılmaz ucuz fiyatıyla büyük işler başarıyor. Bu küçük arkadaşımızı musluğumuzun ucuna takıyoruz, musluktan gelen suyun basıncını arttırarak daha az su ile daha çok iş yapıyorsunuz hem aile bütçenize katkıda bulunuyorsunuz hem de su kaynaklarının azalmasına bir nebze de olsa engel oluyorsunuz. Bu küçük musluk başlığı ile %30-%70 arasında tasarruf sağlamak mümkün ve son alarak iki farklı şekilde su akışı sağlayabiliyor.

Tasarruf sağlayan musluk başlığını incelemek için tıklayınız.

6-)Araç Bluetoothu – 2.70$

Aracınızın multimedya oynatıcısı bluetooth desteklemiyor mu? Dert etmeyin bu sorunu da çözüyoruz. Fotoğrafta gördüğünüz ürünü teybinizin aux portuna takıyorsunuz, telefonunuzla bu arkadaşı eşleştiriyorsunuz daha sonra isterseniz telefonunuzdaki müzikleri arabanızdan dinleyin isterseniz üstündeki mikrofon sayesinde telefon görüşmelerinizi telefonunuzu veya kulaklığınızı kullanmadan rahatlıkla yapıyorsunuz. Bu ürün sayesinde hem kablo derdiniz olmayacak hemde daha güvenli araç süreceksiniz.

Araç bluetoothunu incelemek için tıklayınız.

7-)Renk Değiştiren 5W Led Ampül – 2.78$

Evinizde loş bir ortam yaratmak için mükemmel bir ürün olabilir. Kumandası sayesinde 16 farklı renk yayabilen bu ampül ile renkli ortamlar yaratabilirsiniz. Kumandadan istediğiniz rengi seçin ve odanıza o renk yayılsın ayrıca ışığın şiddetini de bu kumanda sayesinde ayarlayabiliyorsunuz.  Eğer standart duy kullanıyorsanız E27 başlıklı olan modeli sipariş vermelisiniz.

Renk değiştiren ampülü incelemek için tıklayınız.

😎 Klavye Temizleme Süpürgesi – 1.68$

Son ürünümüzde bu küçük süpürge. Hepimizin ortak sorunu olan klavyelerimizin arasına kırıntılar birikmesi, terden dolayı oluşan pislikler vs bundan sonra dert olmayacak. Bu mini süpürgeyi usb portumuza takıyoruz ve tuşlarımız arasında dolaştırıyoruz işte bu kadar basit ayrıca ucunda ki fırçası sayesinde lekeleri de kolaylıkla çıkartabiliyoruz.

Klavye süpürgesini incelemek için tıklayınız.

 

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Caravelle’mizde araç bluetooth unu kullanıyoruz memnunuz tavsiye edebilirim. Akıllı telefon kılıfını sipariş vericem yakın zamanda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir